Amrit Vela Hradec Králové

Z důvodů zdravotních a ekonomických nejistot a s ohledem na  celospolečenskou situaci je studio Amrit Vela od 1.10. 2020 uzavřeno.

Amrit Vela
Vítáme vás v prostoru studia osobního rozvoje Amrit Vela.
Místa společného setkávání, cvičení, růstu, uzdravování, poznání a radosti.
Místa, kde můžete v klidu vnímat proud svého dechu, cítit tlukot srdce, uvědomovat si jemné pohyby svého těla, radostně tvořit a vnímat povznášející hudbu každou buňkou svého těla.
Místa, kde se můžete nerušeně ponořit sami do sebe, uvolnit se a slyšet všechny jemné zprávy vaší duše silněji, nežli hlas myšlenek a vnímat vše, co tvoří právě vaše bytí, potřeby a přání.

Studio Amrit Vela se nachází v centru Hradce Králové, ulice Chelčického 1018 ve vnitrobloku (vchod od Foto Petr). Máme výhled na meší zahradu a můžeme zažívat klid a spočinutí přímo v centru HK, jen 3 minuty chůze od dopravního terminálu. Prostor studia je čistý, světlý a bezpečný s jedinečnou atmosférou svobody a otevřenosti.
Kundaliní józe se formou pravidelných lekcí, seminářů a pobytů věnujeme od roku 2013. Nabízíme i další pravidelné lekce dalších typů jógy, cvičení, meditací, pohybu a tance. Všeho co, vás nějakým způsobem dokáže povznést, uzdravit a poznat.

Popis jednotlivých akcí, kurzů a seminářů v našem studiu najdete na www.amritvela.cz