Adi Šakti

Adi Šakti – Cesta ke změně…

Co se stane jedné ženě, stane se všem ženám na světě. Pokud jsi pochopila tuto pravdu, pak můžeš začít dávat věci, svůj život a svět do pořádku.“                                  

                                                                                                               Yogi Bhajan

Adi Šakti je základem Ženskosti, zažiješ při ní radost a povznesení, setkají se zde země a nebe, šakti a bhakti.  Ženou, která umí žít a jednat s lehkostí, grácií, laskavostí a půvabem. To vše půjde samo, od srdce, bez zvláštního vyvíjení úsilí. S Adi Šakti objevíš postup, který bude v souladu s tvým životním stylem, který ti umožní zbavit se starých vzorců a návyků a který transformuje slabé stránky do silných. Ale více než cokoliv jiného, naučíš se být laskavá k sobě, k druhým a žít v pravdě.

Čas pro tebe – práce s primární ženskou energií Adi Šakti

…podpoř v sobě své ženské kvality a nauč se žít s půvabem, klidem, laskavostí a pochopením…

Použiváme techniky z kundalinijógy, učíme se uvolnit se v pozicích, zažíváme lehkost pohybu a bytí v Shakti dance, procítíme vedení léčivé kundalini energie a to vše doplňuje přírodní síla aromaterapie spojená s kvalitou sebe-dotekových technik. Zvýšujeme tak svoji ladnost, jemnost a citlivost.

Koncept Adi Šakti ti přinese nalezení vnitřního klidu a ženské moudrosti, nové vnímání vlastního těla, emocí i přijetí vnějších okolností. Staneš se ženou, která bude působit velmi silným, ale přitom jemným dojmem a která se také tak bude cítit.

Šakti podporuje aspekt ženy bojovnice. To znamená, že zvládneš věci dělat, bojovat, rvát se a bránit. Šakti můžeme nazvat Ženou. Bhakti je aspekt uctívání, pokory, oddanosti a lásky. To znamená, že také dokážeš „jen sedět“ a čekat, až vesmír „udělá“ věci za tebe, necháš vše jen plynout. Bhakti můžeme nazvat Matkou. Bez ohledu na to, zda jsi skutečnou biologickou matkou, máš obě tyto odlišné identity v sobě.

Adi Šakti doslova znamená primární Ženská tvůrčí síla, ženský princip. Je ztělesněním tvořivosti, rovnováhy a dokončení. Je to symbol, jehož vliv přesahuje racionální mysl. Tato tvůrčí energie žije v každém z nás, a dokáže proplout omezeními našeho ega a přesahuje vše, co nazýváme dobré či špatné. Je zářícím majákem v každé ženě, který osvětluje naši cestu.