Škola Adi Šakti

Škola transformace pro ženy – Adi Šakti

Každému stupni je věnován jeden den v měsíci. Mezi jednotlivými stupni je doporučena domácí praxe – cvičení, meditace, relaxace, vizualizace, očista. Do této školy můžeš vstoupit kdykoliv a pak si případně dokončit zbývající témata rok následující. Každý stupeň nastartuje nové procesy v tvém životě, získáš nové informace, nové vhledy, poznání, náboj…
Jen na tobě záleží, jak s nimi naložíš.

 Jóga pro ženy na Ekofarmě Bílý mrak, místě kde se dotkneš nebe.

malý banner mrak

Program školy Adi Šakti vychází z povznášející kundalinijógy, léčivé ženské tantrajógy a přírodní cesty léčení. S jejím praktikováním rozpoznáš a dosáhneš posvátného cíle svého života, s plným ženským zdravím a vitalitou, s ladností a elegancí. Tento cíl může být jakýkoliv. Můžeš být milující matkou, slavnou herečkou, skvělou léčitelkou nebo pečlivou účetní.  Říká se, že když ženy budou tuto jógu praktikovat, zažijí ochranu Božské Matky a splnění všech svých přání. S programem Adi Šakti se naučíš účastnit se s radostí každodenního života, a s klidem a poznáním se ponořit do relaxace, ticha a meditace.

Tři poklady lidského vědění – Tři poklady pro tebe

  • Techniky kundalinijógy, kterými společně projdeme, ti pomůžou naladit se přímo na Adi Šakti – Prvotní sílu, kterou má každá žena v sobě skrytou. Jediným problémem je, že si toho možná nejsi vědoma. Nauka kundalinijógy učí, že existuje několik základních ctností, které jsou srdcem ženského duchovního charakteru, a každý z nich navazuje na ostatní. Dohromady tě posunují po spirále rozvoje a povznesení. Prostřednictvím uvědomění a prožití těchto ctností jsi vedena ke zdraví, kráse, jednotě, vnitřní kreativitě, intimnímu spojení s vnitřním já a celému stvoření. Na všech těchto ctnostech budeme společně pracovat.
  • Techniky léčivé tantrajógy ti pomůžou uvědomit si tvůj skrytý potenciál, tvoji sílu, krásu, sílu tvého doteku, sílu vnitřních léčivých energií, sílu tvé kreativity a touhu po splynutí.
  • Techniky přírodní léčby a aromaterapie – zažiješ dotek přírody a éteru, zažiješ dotek duše přírody. Univerzální pravda je, že Krása vychází zevnitř. To je známé pravidlo. Naše zářivé, krásné a čisté „uvnitř“ podpoříme účinkem a silou éterických a rostlinných olejů, bylinnými preparáty a očistou.