Náchod – Běloves

Putování za vodou – Adi šakti Kundaliní jóga pro ženy
Termín pro rok 2021 bude upřesněn – pátek večer až neděle odpoledne

Srdečně vás zvu na víkendový seminář vedený k probuzení a propojení naší ženské energie s energií Vody.

Voda přináší do našeho života pohyb. Aby byla Voda živá, potřebuje proudit a zrovna tak my potřebujeme pohyb. Voda je velmi vnímavá a přizpůsobivá. Propojuje nás s našimi emocemi, které stejně jako ona fungují na principu plynutí. Voda nám otevírá bránu k mnoha tajemstvím ženského potenciálu – tvořivosti, cítění, a stavu být vyživena na všech úrovních. Pokud žena uznává a respektuje tuto skutečnost, pak se stává pro její život velkým přínosem – nalezne sebe sama, vnímá jasně svou budoucnost a upevní harmonii ve vztazích. Získá radost ze života a pokoru ke všemu živému.
Všechny tyto aspekty si budeme uvědomovat o tomto víkendu, kdy spojíme pohyb – kundaliní jógu a chůzi s různými přírodními formami vody – navštívíme posvátnou studánku, proudící řeku a zažijeme sílu velké vodní plochy. U každé budeme provádět určitá cvičení a meditace. Celkem ujdeme  kolem 15 km.

Cena: 1500 Kč – lektorné, zlaté mléko, yogi čaj, přespání (2 noci) ve společenském místnosti a dvou malých pokojích, pokud budete spát jinde – 1100 Kč.

 Přihlášky na krynkova@seznam.cz