Proč přijít?

Kundalini jóga nám nabízí úžasné techniky pro rozvoj tělesného uvědomění, posílení sebevědomí a aktivaci vlastních léčivých sil a je významně zaměřena na vnitřní léčení, duchovní růst a vitalitu.

Kundalini jóga je jóga vhodná pro všechny osoby, které chtějí minimalizovat dopad všudypřítomného stresu na svůj každodenní život a chtějí si udržet zdravé tělo.

 Kundalini jóga umožní vaší mysli hlubší vhled. Praxe kundalini jógy vede nás do našeho středu a pomáhá nám vyrovnat se s běžnými starostmi s klidem a flexibilitou. Kundalini jóga nám pomáhá v každodenním životě stát oběma nohama pevně na zemi a všechny životní výzvy pak přijímáme uvolněně a s klidnou schopností nalezení řešení.

Krása Kundalini jógy spočívá v tom, že i když na hodině budeme jen fyzicky sedět, současně ustálíme rytmus svého dechu a přidáme vnitřní zvuk (např.mantry), bude naše mysl soustředěná a vyrovnaná. Během jediné hodiny tak můžeme dosáhnout celkové fyzické, mentální a duchovní rovnováhy. Takto účinný a rychlý efekt má Kundalini jóga právě pro svou úplnost, rovnováhu a energii.