O studiu

Z důvodů zdravotních a ekonomických nejistot a s ohledem na  celospolečenskou situaci je studio Amrit Vela od 1.10. 2020 uzavřeno.

Amrit Vela
Vítáme vás v prostoru studia osobního rozvoje Amrit Vela.
Místa společného setkávání, cvičení, růstu, uzdravování, poznání a radosti.
Místa, kde můžete v klidu vnímat proud svého dechu, cítit tlukot srdce, uvědomovat si jemné pohyby svého těla, radostně tvořit a vnímat povznášející hudbu každou buňkou svého těla. Místa, kde se můžete nerušeně ponořit sami do sebe, uvolnit se a slyšet všechny jemné zprávy vaší duše silněji, nežli hlas myšlenek a vnímat vše, co tvoří právě vaše bytí, potřeby a přání.

Studio Amrit Vela se nachází v centru Hradce Králové, ulice Chelčického 1018 ve vnitrobloku (vchod od Foto Petr). Máme výhled na meší zahradu a můžeme zažívat klid a spočinutí přímo v centru HK, jen 3 minuty chůze od dopravního terminálu. Prostor studia je čistý, světlý a bezpečný s jedinečnou atmosférou svobody, volnosti a otevřenosti.
Kundaliní józe se formou pravidelných lekcí, seminářů a pobytů věnujeme od roku 2013. Nabízíme i další pravidelné lekce dalších typů jógy, cvičení, meditací, pohybu a tance. Všeho co, vás nějakým způsobem dokáže povznést, uzdravit a poznat.

Co je Amrit Vela?
Amrit Vela znamená v překladu „božská hodina“, což je doba mezi 4 až 7 hodinou ráno. Tento čas je stanoven kvůli poloze Země a Slunce. Je to čas, kdy při meditaci a dalších cvičeních můžeme velmi intenzivně čistit naše vědomí a podvědomí. Je to také čas, kdy je kolem nás hluboký klid, my jsme otevření a velmi senzitivní všem změnám, které při meditacích a cvičeních proběhnou. Dalším vhodným časem (i když ne tak intenzivním) je Sansia Vela „hodina modlitby“. Ta je mezi 16 a 19 hodinou večer.
Naším velkým přáním je, abyste tuto „božskou hodinu“, čili čas, kdy se intenzivně věnujeme sami sobě a svému poznání mohli zažívat co nejčastěji a proto jsme studio pojmenovali Amrit Vela, ať už budete praktikovat v kteroukoliv dobu.
Jste srdečně zváni.

Kde nás najdete: