Kalendář akcí

Rozvrh a program studia Amrit Vela

Z důvodů zdravotních a ekonomických nejistot a s ohledem na  celospolečenskou situaci je studio Amrit Vela od 1.10. 2020 uzavřeno.

Zaregistrujte se přes E-mail: krynkova@seznam.cz, nebo přes rezervační systém

<2019> červen
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
květen 27
květen 28
květen 29
květen 30
květen 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-Dostupné
-Rezervované
-Nedostupné

Počet rezervovaných míst

Rezervace

Prosím vyberte termín pro rezervaci

Vaše údaje

Kde nás najdete:

Kundaliní jóga
Kundalini-jóga je jógou vědomí, je to nejrychlejší osobní cesta k navázání vyrovnaného vztahu mezi tělem, myslí a duší a ke schopnosti úspěšně odolávat výzvám a zátěžím dnešního života. V Kundalini-józe je nejdůležitější Vaše osobní zkušenost. Jde rovnou do vašeho srdce. A žádná slova nemohou nahradit tuto zkušenost.
Kundalini-jóga nám dáva nástroje, techniky a technologie k probuzení vědomí na cestě k původnímu přirozenému Já. Kombinuje dechové techniky, mudry, asány, soustředění a koncentraci, relaxaci a meditaci, mantry a tělní zámky velmi přesným a vědomým způsobem, který ovlivňuje tělo, mysl a duši. Tím nás učí zpomalit a cítit své pocity.

Jak vám může kundalini-jóga prospět:
posílení nervového systému, dává do rovnováhy emoce, zvyšuje energetickou úroveň, projasňuje mysl, zmírňuje stres, podporuje pocit klidu, zvyšuje kapacitu plic a zlepšuje dýchání, posiluje imunitní systém, harmonizuje funkci všech vnitřních orgánů, protahuje a zároveň zpevňuje svalovou soustavu, regeneruje páteř a klouby, pracuje na mozku a nervové soustavě, podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, zrychluje krevní oběh, posílí trávení – naučíte se ovládat hlad a žízeň, seřizuje rovnováhu minerálů v těle, harmonizuje čakrový systém.
Na lekce Kundalini-jógy lze vstoupit kdykoliv, i do již rozběhlého cyklu.
Kundalini-jóga je vhodná pro všechny ženy i muže, začátečníky i pokročilé.

Spirituální tanec
Spirituální znamená duchovní, nadsmyslový, nadzkušenostní. Je to způsob vnímání a osobního zacházení s tím, co člověka přesahuje.
Tanec je jako modlitba těla k poznání duše, je to vyjádření pohybové i emociální.
Spirituální tanec je systém, který vědomě koordinuje tělo, dech, pozornost a mantru. Vytváří rytmický a živý tok, který vede k harmonii mysli, těla i ducha. Praktikujeme ho pro probuzení přítomnosti, živosti, zdraví a zářivé vnitřní krásy, pro odkrytí ženské hloubky a síly.
V jednotlivých lekcích prožijeme jedinečnou harmonickou směs plynoucích pohybů, rytmického dechu, energetických tanečních cvičení, v kterých otevřeme a zvýšíme tok prány-šakti skrzé jemné energetické kanálky, volného spontánního tance, relaxace a celestiálních komunikací s povznášejícími mantrami. Zakončíme pak praxí hluboké a tiché meditace pro nalezení posvátného zdroje regenerace uvnitř nás samých.
Možná se ptáte co je celestiální komunikace?
Celestiální (nebeská) komunikace je pohybová meditace, která vyrovnává energetické pole. Obvykle při ní sedmíme, někdy stojíme. Opakovaná symetrická pohybová sekvence se stává silou, které uklidňuje mysl a vytváří harmonizující vzory vln uvnitř aury. Nebeské komunikace mohou být velmi hluboké a vytváří silné a trvalé změny v našem energetickém poli.
Cena: 2100 Kč / celý cyklus + bonus sleva 15 % na cyklus Tao ženy.
Při platbě jednotivých seminářů – 400 Kč
Provází: Daniela Krynková

Tao ženy
Večery nebo také forma ženských kruhů, pro všechny hledající ženy bez rozdílu věku nebo fyzické kondice – oslava ženství v každé z nás.
Pojďme spolu otevřít brány k mystické ženskosti, získáni spirituální zkušenosti, otevření se osvobození a hluboké meditační praxi. Prozkoumej svou pravou podstatu a zažij opravdovou radost z čirého bytí.
Ráda bych tě pozvala k tomu, aby ses vydala po stopách své autentické spirituality, abys šla ženskou cestou, která je plná výzev i potěšení zároveň – je to cesta meditativní radosti. V průběhu objevíš svou laskavost, niternost, svou sílu tvořivosti a zbaviš se nadbytečných forem mužských modelů. Ženskou cestu nelemují mužské techniky – jasně daná pravidla, přesná cvičení, logika a objektivnost.
Ženskost nemůže být jen tak probuzena, potřebuje hluboký léčebný a transformční proces, aby se mohla konečně přirozeně rozvinout. Ženská cesta je cesta, která se vyznačuje velkou pravdivostí a láskou, je to celoživotní postoj. Otevírá se ženám, které se ponoří do ženských oblastí své duše. Tento hluboký proces je podpořen pouze ženskými metodami k nimž vedou léčebné rituály, ženské meditace, oslavy, hravá cvičení, praktické podněty k úspěšné sebeléčbě, výrazy vděčnosti a posvátné ticho.
Abys na tvé osobní ženské cestě poznala svou vlastní realitu, tak tvé poznání musí z ženskosti pramenit, a to znamená že musí vycházet z tvé intuice a osobní ženské zkušenosti.
Na této cestě v cyklu seminářů Tao ženy tě čeká množství bohatých zážitků, zvyýšení vědomí, poznání svých skutečných potřeb, ale také intenzivní systematická práce a velká transformace.
Čekají vás meditace a techniky, která jsou přímo naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Tyto nástroje pak provázejí ženu na její cestě za ženstvím. Nikdo nedokáže ženu dlouhodobě učinit opravdu spokojenou a šťastnou, jen ona sama to zvládne.
Cena: 2100 Kč / celý cyklus + bonus sleva 15 % na cyklus Spirituální tanec.
Při platbě jednotivých seminářů – 400 Kč
Provází Daniela Krynková

Gongová lázeň s Hankou Ong Kar
Přijďte si na závěr pracovního týdne odpočinout a dokonale se uvolnit ve zvukové lázni velkého gongu. Speciální relaxační lekce Kundaliní jógy s jemným krátkým cvičením na protažení a uvolnění bloků, krátká meditace vás připraví na několik desítek minut dlouhou hlubokou relaxaci ve zvukových vibracích, které uvolňují fyzické tělo, psychiku i emoce, a aniž byste cokoli dělali (jen pohodlně ležíte), dostanete se do hlubokého meditativního stavu, ve kterém je tělo schopné samo hojit a uzdravovat vše, co je potřeba.
Cena: 300 Kč

Meditace s Milanem
Meditace jako cesta k harmonii je cestou jednoduchou, krásnou a velmi efektivní. V průběhu klidných meditací rozpustíme napětí – vnitřní i vnější a nalezneme prostor ticha, síly a inspirace, který je ukryt v nás samých. Vysvělíme si, jak překonávat překážky na cestě meditace a naučíme se zefektivnit meditační procesy.
Cena: 250 Kč

Mohendžodáro
Více na www. mohendzodaro.info
Cena: 2900 Kč / celý cyklus – nejvýhodnější + bonus skripta Mohendžodáro zdarma.
Možnost rozdělit platbu na dvě, po 1600 Kč + bonus skripta Mohendžodáro zdarma.
Při platbě jednotivých seminářů – 450 Kč

Ranní sadhana vodnářského věku
Provází Dhyan Prakash Kaur
Sádhana znamená denní duchovní praxe. Sádhana je sebedisciplína, která nám umožňuje vyjádřit nekonečno v rámci sebe samého. Je to disciplína mysli a těla, aby sloužily duši.  Sádhana udržuje čistou mysl, aby byla schopna vést naše činy. Yogi Bhajan poskytl tisíce přednášek plné jogínkých moudrostí, cvičení, meditací a receptů. Praktická osobní zkušenost je nezbytná, abychom byli schopni integrovat tuto starobylou moudrost. Pravidelné osobní denní praktikování jogy a meditace a s tím souvisejících cvičení se nazývá sadhana.
Sadhana vodnářského věku v tradici Kundaliní jógy dle YB má svoje daná pravidla. Nejprve recitujeme společně Japji sahib neboli píseň duše či kompas k našemu poslání, poté následuje naladění, cvičení vybrané krije, relaxace a poté meditace se 7 speciálními mantrami. Celá trvá 2,5 hodiny. Doba 2,5 hodiny je určena zákonem karmy: “Vše, co dáš, obdržíš zpět desetinásobně.” Věnujete-li tedy jednu desetinu dne vašemu vyššímu vědomí, zbytek dne je pokryt energií, kterou obdržíte zpět.
Japji sáhib recitujeme pro duši, kriju cvičíme pro tělo a mantry jsou pro mysl. Obsáhneme tím všechny aspekty naší osobnosti.
Ranní sádhana  – očista našeho podvědomí
Věnovat se cvičení před východem slunce je důležité, protože úhel, který v té době vytváří slunce a země, je výborný zejména pro meditaci. V tuto dobu máme k dispozici velké množství prány a rytmus našeho těla je mnohem příznivější pro očistné procesy, než po zbytek dne. Jen málo lidí je v tuto dobu vzhůru, shon a hluk běžného dne není ještě v plném proudu, a nejsme tolik rušeni v naší duchovní praxi.
Prostředí sádhany
Při sádhaně vstáváme nejlépe 2,5 hodiny před východem slunce,v tzv. amrit vela. Je dobré provádět sádhanu v příjemném prostředí, protože se stáváme senzitivní a prostředí, které nás obklopuje má velký vliv na to, s jakou lehkostí se dostáváme do stavu meditace. Proto vás srdečně zveme do prostor studia Amrit Vela.
Cena: Zdarma, jen se hradí 50 Kč jako příspěvek na provoz studia.