Adi šakti – letní ženský kemp

6. letní ženský kemp Adi šakti Píseň duše
17. 7. – 21. 7. 2019

Program
Praktické informace
Videoupoutávka
Přihláška
Kubasova chalupa – video
Program podrobně

Milé ženy,

srdečně vás zvu na letní pobytovou akci s kundaliní jógou ADI ŠAKTI, k prožití několika dnů, které vám dodají energii a náboj pro několik dalších měsíců.
žijjeme v moři vibrující energie. Vše, co bylo vytvořeno a zhmotněno, vibruje. Některé vibrace jsou slyšitelné; jsou to zvuky, které zachytí naše uši, jiné jsou neslyšitelné. Naše myšlenky jsou tiché zvuky – elektromagnetické vibrace. Čím vyšší je frekvence, čím jemnější a éteričtější jsou vibrace, které slyšíme a mluvíme, tím více se pozvedá i naše vlastní vibrační frekvence. Zvyšování naší vlastní vibrace nás přivádí blíže k zažití té nejvyšší vibrace ze všech – původní božské tvořivé síly vesmíru a my zažíváme skutečnou Píseň duše.
Celý vesmír byl stvořen ze zvuku, z vibrace. Všemu ve vesmíru odpovídá určitá vibrační frekvence.
Pokud budeme vibrovat určitou kombinaci zvuků, naladíme se na různé stupně vědomí. Situace, lidé a události v našem životě odpovídají signálům, které vysíláme. Proto můžeme používat pro zvýšení naší vibrace učinné mantry. Vibrační frekvence manter k vám pak přitáhne vše, co vibrujete.
Práce s proudem zvuku –
s frekvencí manter, ať už potichu nebo hlasitě, je vědomá metoda řízení a usměrňování mysli. Štěstí, smutek, radost a lítost jsou vibrační frekvence v mysli. Můžeme je nazvat postojem nebo přesvědčením, ale v základě jsou to vibrační frekvence nebo myšlenkové vlny. Určují druh programu, který přehrává naše mysl. Scénář, který si vybereme, se stane naší vibrací, a bude určovat, jak se budeme cítit a co budeme vysílat směrem k ostatním lidem.

Život je pohyb i uvolnění, věci jsou jisté i překvapující. Je důležité být vždy otevřená. Každý okamžik má svou krásu a hodnotu; není lepší nebo horší, každá žena může objevit svou svobodu a krásu – to je ženská přirozenost.
Letní ženský kemp je jedinečnou příležitostí pro ženy ponořit se do intenzivního programu: vytvoření posvátného ženského bytí, ásan, rituálů, meditací a objevení vnitřní božské ženskosti – vyzařující sílu Šakti prostřednictvím technik kundaliní jógy.

IMG_2797

Sejdeme se v bezpečném a příjemném prostředí ženské energie a naučíme se jak pocit radosti v sobě objevit a také jak se radostnými udržet. Odhalíme sílu a tajemství dechu, vibrace manter, tance a pohybu, jako brány pro duchovní rozvoj. Naučíte se důvěřovat své vlastní síle i své vnitřní energii tak, že z každé situace vyjdete jako vítěz.
Jedná se o zcela výjimečný program, který je otevřen i ženám, které s kundaliní jógou nemají žádné zkušenosti. Můžete pozvat i své kamarádky a tím je seznámit s energií kundaliní jógy. Adi Šakti – kundaliní jóga je o nalezení spojení sama se sebou. Není o výkonu, ale o uvolnění a plynutí.

Žena potřebuje mít čas sama pro sebe, aby zažívala pocit štěstí a radosti. Program je sestaven tak, že ti pomůže obohatit tvůj život a najít si pak v běžném životě prostor sama pro sebe. Anebo jen si užijte 5 dní, kdy si odpočinete od práce a povinností, a kdy se zbavíte psychické a fyzické únavy.

Co tě na tomto kempu čeká:
– klasická vodnářská sadhana
– jedinečné a silné skupinové aktivity, které využívají technologii Shabd Guru a zvukový proud Naadu spojující člověka s nekonečnem
– hluboké skupinové meditační večery
– individuální meditace pro prozkoumání a integraci změn
– procházky v okolních lesích, plavání, slunce a odpočinek
– gongové relaxace
– osobní zkušenost s Japji Sahib – Písní duše
– klasické krije kundaliní jógy

Praktické informace:

Ubytování
– osm pokojů s postelemi pro dvě až pět osob
– na matracích ve vlastním spacáku v prostorné herně přibližně pro deset osob
– ve vlastním stanu na pozemku u ekofarmy

Cena do 30.6.2019
pokoje         5 300 Kč
– herna          4 500 Kč
– vlastní stan 4 100 Kč

Po
30.6. 19 se cena u všech variant navyšuje o 500 Kč.

Záloha: 1.600 Kč (u všech variant) – na číslo účtu 2900240885 / 2010, v.s.1707, do poznámky napište pouze celé své jméno (nic jiného). Zálohu stačí uhradit do konce června, ale je důležité se přihlásit včas, buďto emailem nebo přes webový formulář. Doplatek ke zvolené variantě se hradí na místě!!!!
Storno poplatek při zrušení účasti 1000 Kč do 30.6.2019, po 30.6.2018 100% platby.
Cena obsahuje: ubytování, strava 3x denně, program, pronájem.

IMG_1812


Přihláška:

Zde se můžete přihlásit na Letní ženský kemp Adi šakti 2019 pomocí webového formuláře.


Akce na facebooku:
facebook
Přes E-mail:

E-mail:krynkova@seznam.czTel.: 777 858 400
Místo konání :Ekofarma Bílý mrak, Šachov

IMG_0423

Adi Šakti – ženská cesta k sobě, vlastní sebepoznání, zdraví,
vnitřní radosti a potěšení ze života.

Orientační denní program:

Středa
17:00 – 19:00 příjezd, ubytování
19:00 – 20:00 večeře
20:00 – 22:00 společné setkání v sále + meditace

Čtvrtek, pátek, sobota
05:30 – 08:00 kundaliní jóga nebo breath walk ranní přírodou
08:00 – 10:00 snídaně, osobní volno
10:00 – 13:00 dopolední blok
13:00 – 17:00 oběd, osobní volno
17:00 – 18:00 odpolední blok
18:00 – 20:00 večeře, volno
20:30 – 21:30 večerní blok

Neděle
05:30 – 8:00 kundaliní jóga
08:00 – 10:00 snídaně, volno
10:00 – 13:00 dopolední blok
13:00 oběd, volno
Účast na programu je zcela dobrovolná, budete-li chtít ráno spát, klidně spěte :-)

Několik praktických informací k provozu na Bílém mraku. S sebou si vezměte podložky na cvičení, deku na přikrytí při relaxaci, polštářek na sezení, pohodlné oblečení, bílý šátek nebo šál na hlavu. Dále přezůvky do objektu a také oblečení a obuv na ven. Pokud to počasí dovolí, budeme cvičit venku.
V objektu si můžete připravit vlastní čaje, vybavená kuchyně je také k dispozici.

IMG_0495a